Make Downhill Great Again!

Esam nereāli priecīgi Jums izstāstīt visu, kam gatavojies šajā, 2021.gada sezonā. Downhill.lv šogad kļūs spēcīgāks, nopietnāks un plašākai auditorijai pieejamāks sporta veids kā līdz šim.

2021.gada sezonā Latvijas kalnu riteņbraucēju apvienība ir ieplānojusi 7 sacensības un vismaz 30 dažādus treniņus dažādās Latvijas pilsētās un Downhill trasēs. Esam priecīgi, ka Downhill sacensības atgriezīsies Cēsīs, Ozolkalna trasē. Kā sezonas jaunumu piesakām Madonas novada Gaiziņkalna sacensības, kur “DH Golgāts” vieglā formā notiks sacensības Latvijas augstākajā augstienē. Šo sacensību organizators būs Gusts Ošmucnieks, kas pēc vairāku gadu pauzes atgriežas organizatoru rindās.

Runājot par jaunumiem, jāpievērš uzmanību 5.jūnija Enduro sacensībām Tukumā un 24.-25.jūlija Jam Festivālam Riekstukalnā, kur notiks nakts, jā, Karl, nakts čempionāts Downhill nobraucienos. Latvijas čempionāta vieta paliek nemainīga – Sigulda, Kordes trase. Ātrākos, veiksmīgākos un spēcīgākos braucējus meklēsim 2021.gada 20.jūnijā.

Mērķis popularizēt Downhill nobraucienus Latvijā šogad iegūs jaunas aprises. Latvijas kalnu riteņbraucēju apvienības rindas papildina jauni organizatoru papildspēki. Organizatoru pamatsastāvam pievienojas Daniels Kārkliņš, kura pieredze lielo pasākumu menedžēšanā dos mums jaudu visai sezonai. Ziemas laikā esam nopietni strādājuši, lai 2021.gada sacensību norise būtu skaidri saprotama – ir izstrādāts kopējais sacensību nolikums visai sezonai. Katram posmam individuāli būs savs nolikums, ko lolosim un papildināsim, ja būs tāda vajadzība.

Ir jāsaprot, ka sacensības aug un tās paliek nopietnākas, līdz ar to nopietnāka uzmanība tiks pievērsta saistošo noteikumu un sportistu ētikas ievērošanai. Īpaša uzmanība jāpievērš sacensību reģistrēšanās kārtībai. Tiek ieviesta jauna sistēma, kas ļaus laicīgi plānot dalībnieku skaitu pasākuma laikā. Visām sacensībām būs iespēja reģistrēties tiešsaistē par samazinātu maksu divus mēnešus pirms sacensību norises datuma. Tuvojoties pasākuma datumam, reģistrācijas maksa palielināsies, tāpēc organizatori aicina plānot savu laiku un reģistrāciju veikt savlaicīgi.

2020.gada izskaņā uzsākām vairākas sadarbības ar jauniem sponsoriem. Iesāktais darbs turpināsies arī 2021.gadā, kad apzināsim jaunas sadarbības iespējas un būsim veikuši pirmās sarunas ar potenciālajiem atbalstītājiem.

Varbūt Tu zini kādu juridisku vai fizisku personu, kas vēlas stiprināt savu uzņēmuma tēlu, atbalstot mūs? Raksti mums privātu ziņu un mēs ar šo uzņēmumu sazināsimies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *