Par “Latvijas kalnu riteņbraucēju apvienību” un tās darbību 2021. gadā

Vēlamies pateikt paldies visiem tiem, kuri aktīvi darbojas biedrībā un arī atbalsta kalnu riteņbraukšanas attīstību Latvijā! Tāpat arī patiess prieks par tiem, kuri jau interesējās par iespēju iestāties biedrībā sākoties jaunajai 2021. gada sezonai!

Jūtu, ka mums ir “pulveris”, lai patreiz uzcelto latiņu turpinātu celt vēl augstāk. Vēlos, lai ikvienam, ieraugot pasākumus, sirds ritms sāk pukstēt arvien straujāk un straujāk!

Jo vairāk būs biedru, jo brīvākas rokas būs organizatoriem, jo vairāk spēsim dot, jo lielākas naudas balvas varēs iegūt sacensību uzvarētāji!

Mūsu izvirzītais 2020. gada mērķis bija 50 aktīvi biedri, kas, diemžēl, netika sasniegts. Mēs ticam, ka šogad ir patiešām reāla iespēja sasniegt šo mērķi!

Edgars Ostaņēvičš

Sekojot līdzi globālajām kalnu riteņbraukšanas tendencēm, 2021. gadā esam izvirzījuši šādus mērķus un uzdevumus:

1. Popularizēt Downhill un Enduro riteņbraukšanu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu, organizējot pasākumus – treniņus un sacensības dažādās vietās Latvijā.

2. Veicināt dažāda vecuma un dzimuma dalībnieku iesaisti riteņbraukšanā, pielāgojot trašu tehnisko sarežģītību dažādu braucēju profiliem un nodrošinot pastiprinātu drošību gan treniņos, gan sacensībās.

Atgādinām, ka biedrības fundamentāls pamats ir aktīvo biedru daudzums un ikgadējās biedru naudas iemaksas. Jo kopā būsim vairāk braucēju, jo kvalitatīvākus pasākumus – gan treniņus, gan sacensības mēs spēsim organizēt!

Kas pienākas ikvienam, atbalstot “Latvijas kalnu riteņbraucēju apvienību” un kļūstot par biedru?

  1. Visi Downhill.lv organizētie treniņi ar 5 EUR atlaidi.
  2. Atlaides Veloshops veikalā (līdz pat 30%) – veloservisa pakalpojumiem vai iegādājoties Giant/Liv, Abus, Sigma, Treefrog un citu brendu riteņraukšanas inventāru.
  3. Pārsteiguma dāvana no Downhill.lv

Ikgadējā biedra naudas maksa 30 EUR (trīsdesmit eiro un nulle centi).

Kur veikt maksājumu?

Saņēmēja nosaukums: Latvijas kalnu riteņbraucēju apvienība
Swedbank Konta Nr. LV98HABA0551043224363
Maksājuma mērķis: 2021. gada biedra nauda par (vārds, uzvārds)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *