Tiek plānots “Gaiziņš DH” un jaunas MTB trases Madonas novadā!

Downhill.lv gatavojas celt ne tikai sacensību latiņu, bet arī sasniegt jaunus kalnus ar iespaidīgiem absolūtā augstuma metriem! “Gaiziņš DH” pasākums notiks šī gada 7. un 8. augustā, iekarojot Latvijas augstāko virsotni un piedāvājot ko jaunu un līdz šim nebijušu!

Aizvadītajā izbraucienā uz Gaiziņkalnu tikšanās ar īpašniekiem noritēja veiksmīgi. Pēc nogāžu izpētes veikšanas un potenciālo trašu koridoru nolemšanas, varu secināt, ka augustā plānotais pasākums būs kas pilnīgi jauns, svaigs un vēl nebijis Latvijā. Līdz ar to jau vasarā tiks uzsākti trašu būvniecības darbi Latvijas augstākajā virsotnē!

Gusts Ošmucnieks

Ikvienam riteņbraucējam būs iespēja iesaistīties jaunas treniņu un sacensību vietas izveidē Madonas novadā – Gaiziņkalnā jeb tautas valodā, Gaiziņā. Tie, kuri vēl nezin, tad tieši šeit ir Latvijas augstākā virsotne (311,94 metri virs jūras līmeņa).

Vairāk informāciju par Gaiziņkalna izpēti uzzini spiežot uz linka, kā arī sāc diskutēt un uzzini par trašu būvēšanu Facebook DH notikumi Latvijā grupā.

Uz tikšanos trasēs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *