Latvijas labākie “kalnu-nobraucēji” svētdien Siguldā cīnīsies par valsts čempiona tituliem

Svētdien, 25. jūlijā, Siguldā esošajā Kordes trases konpleksā norisināsies Latvijas čempionāts kalnu riteņbraukšanā (MTB) kalnu nobrauciena (DHI) disciplīnā. Nozīmīgās sacensības, kur sportistiem būs iespēja cīnīties par vērtīgajiem UCI punktiem, pulcēs visus labākos pašmāju braucējus, tostarp Tāli Liepiņu, Henriju Vimbu, Mārtiņu Bērziņu un pieredzējušo Mārci Ščerbiņinu.

Jau otro gadu pēc kārtas, šosezon nozīmīgākās sacensības norisināsies stāvajās Kordes trasē, Siguldā, kur dalību pieteikuši arī Igaunijas un Lietuvas ātrākie sportisti, startējot Baltijas Downhill kausa ieskaitē.

Sacensību rīkotāji dalībniekiem ir sagatavojuši ļoti interesantus nobraucienus. Jau izsenis Gaujas senlejā notikušas Latvijas mēroga sacensības DHI disciplīnā un arī XCO, un sacensību trasēs būs Siguldai raksturīgie stāvie un šaurie nobraucieni, tramplīni, plašas virāžas un pļavas līkumi, un daudz citi riskanti pārbaudījumi. Starts tiks dots Šveices ielā netālu no Siguldas bobsleja un kamaniņu trases, finišs būs kalna pakājē pie Kordes trases galvenās ēkas.

Sacensību pirmais nobrauciens pulksten 13:10, kad trasē dosies junioru, sieviešu, masters un hobiju klases braucēji. Ap pulksten 14:00 cīņu par čempiona tituliem uzsāks Elites grupa, kur dalībnieki uzrādīs visātrākos trases laikus. Sacensības turpināsies ar otro nobraucienu, sākot no 15:00. Sacensību noslēgumā arī plānota ātrāko braucēju apbalvošana ar atbalstītāju balvām.

Reģistrācija pilnā sparā notiek https://ej.uz/downhillcempionats. Sacensību nolikums un cita vērtīga informācija atrodama sadaļā “Nolikumi”. Sacensības rīko Latvijas kalnu ritenbraucēju apvienība, bet tās atbalsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Informāciju sagatavoja:
Armands Mežinskis
Latvijas kalnu riteņbraucēju apvienības biedrs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *