2022. gada sezonas ievads un kalendārs

Esam atgriezušies no ziemas miega un vēlamies paziņot par 2022. gada kārstākajiem jaunumiem un labumiem!

Sākums vērsts uz iekšu… ja ir vēlme iesildīt muskuļus vari sazināties ar mums privāti, lai piedalītos MTB vakaros dažādos iekštelpu skeitparkos pa visu Latviju!

Aprīli sāksim ar pirmajām talkām Riekstukalnā un cerams arī jau ar pirmajiem treniņiem, un maijā sezonas atklāšana! Ļoti gaidām agru pavasara iestāšanos, lai nopietni sagatavotos gaidāmajai sezonai, kurā būs daudz un dažādi jaunumi!

Jūnijā sākumā, 11. un 12. jūnijā plānots pirmais Baltijas kausa posms Ignalinā, Lietuvā un 9./10. julijā otrais posms Kutiorgā, Igaunijā. Jūlijā daudz laiku pavadīsim Gaiziņkalna trasēs, kur notiks divas sacensības vienas nogales ietvaros.

Šogad atsevišķi notiks Latvijas čempionāts, kur startēs tikai latviešu braucēji ar licencēm, un Baltijas kausa 3. posms, kur piedalīties varēs jebkurš. Strādājam pie plaša balvu fonda, iespējamas arī naudas balvas.

Pēc vairāk kā 5 gadu pārtraukuma atkal notiks Baltijas Čempionāts! Kur gan citur, ja ne Baltijas aizraujošākajā trasē – Kordē! Vēl nopietnāku šo pasākumu padara fakts, ka sacensībās būs arī komandu nobraucieni, startējot pēc skaņas signāla secīgi vienam aiz otra! Labākie braucēji vīriešu un sieviešu ieskaitēs varēs individuāli, kā arī komandās cīnīties par Baltijas čempionu tituliem. Izklausās labi? Būs kur iespringt!

Sezonu noslēgsim oktobrī ar Ozolkalna Jam Session. Atgriezīsimies tur, kur neesam bijuši jau vairāku gadus. Gleznainajā Gaujas krastā uzcepsim gaļu, uzbrauksim treniņsacensības un ar labu atmosfēru, godinot labākos 2022. gada braucējus, pabeigsim aktīvo riteņbraukšanas sezonu.

Esam ieplānojuši rezerves datumus katrām sacensībām, jo saprotiet – laiki, kuros mēs dzīvojam, ir ļoti interesanti un prasa papildus resursus jebkuriem sacensību organizatoriem.

Uz tikšanos jaunajā sezonā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *