Jau 7. maijā atklājam 2k22 riteņbraukšanas sezonu Riekstukalna trasēs!

Vienīgā biedrība Latvijā, kas pārstāv entuziastus MTB nobrauciena disciplīnā, 7. maijā rīkos sezonas atklāšanas pasākumu Riekstukalnā.

Pasākumā riteņbraucēji – amatieri, iesācēji un jaunieši – draudzīgā atmosfērā varēs uzsākt 2022. gada sezonu un izmēģināt kalnu riteņbraukšanu, kā arī iegūt vērtīgas balvas no atbalstītājiem.

Šogad kā nebijis notikums kalnu riteņbraukšanā, tiks organizēts komandu stafetes nobrauciens līdzīgi kā kamaniņu sporta veidā.

Katra komanda sacensību ieskaitē startē kopā, katram sportistam uzsākot braucienu uzreiz pēc iepriekšējā komandas dalībnieka finišēšanas.

Pasākuma mērķis ir dažādot pašlaik Latvijā pieejamās kalnu divriteņu sacensības un nodrošināt iespēju interesentiem iepazīt kalnu riteņbraukšanu nobrauciena disciplīnā, kā arī radīt iespēju skolas vecuma bērniem iepazīt kalnu riteņbraukšanas sporta veidu, apgūt prasmes un iemaņas mācoties un trenējoties.

Lai noteiktu sacensību rezultātus tiek izmantota elektroniska laika uzskaites sistēma. Katrs dalībnieks veic obligātos treniņbraucienus un sacensību ieskaitē startē pa divām līdz trim atsevišķām trasēm, vienlaicīgi startējot tikai vienam braucējam.

Apbalvoti tiks gan pirmo trīs vietu ieguvēji jauniešu, sieviešu, open, ekspertu klasēs un komandu ieskaitē, gan izlozes kārtībā arī citi, kuri izvēlēsies sacensības pavadīt mierīgākā tempā.

Reģistrācija tiešsaistē – https://ej.uz/JamSession
Sacensību nolikums – https://ej.uz/JamSessionNolikums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *