24. aprīlī atsāksies kalnu riteņbraukšanas treniņi Riekstukalnā!

Šogad treniņu galvenais mērķis ir popularizēt kalnu riteņbraukšanu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu.

Esam ieplānojuši treniņus ar pacēlāju katrā nedēļas nogalē dažādās vietās Latvijā: Riekstukalnā, Gaiziņkalnā, Kordes trasē un Ozolkalnā.

Treniņu grafiks turpmāk tiks izziņots savlaicīgi, publicējot informāciju sociālos tīklos un grupu sarakstēs – mēnesi uz priekšu, lai ikviens var ieplānot treniņu apmeklējumu. Par dažādām izmaiņām arī centīsimies informēt pēc iespējas ātrāk.

Līdzšinējā treniņu kārtība nedaudz mainījusies:

  • Treniņi parasti tiks organizēti svētdienās, 6 stundu garumā;- Notiks laika posmā no 11:00 – 17:00 vai no 12:00 – 18:00 (izņēmuma gadījumi būtu treniņi Latvijas čempionātam un Baltijas Downhill kausa sacensībām);
  • Treniņu maksa saistībā ar kalnu infrastruktūras nomas sadārdzināšanos tiek palielināta par 2 EUR. Pieaugušajiem treniņa maksa būs 17 EUR, biedriem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam treniņa maksa 12 EUR;
  • Katram talkotājam nākamajā treniņā 7 EUR atlaide;
  • Downhill.lv arī 2022.gadā saglabā bezmaksas desmitā treniņa iespējas tiem, kas būs saņēmuši 9 zīmogus savā treniņu kartītē.

Iepazīsties ar treniņu noteikumiem: https://ej.uz/treninunoteikumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *